Pogoda

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Petycje-Sprawozdania

pap ico

new-logo

psplogopolicja

lgd dolinakom

zip

tl

POLECAMY

stawy i lasy 

Dni Karpia 2020

Retransmisji z posiedzenia Komisji Budżetu

Ze względu na problemy techniczne nie odbyła się transmisja online komisji budżetu, rolnictwa i spraw społecznych. Poniżej znajduje się materiał w formie retransmisji z posiedzenia.

http://tvpm.pl/2020/10/13/komisja-budzetu/

Posiedzenie Komisji Budżetu, Rolnictwa i Spraw Społecznych 13 października 2020r.

Zawiadamiam, że posiedzenie Komisji Budżetu, Rolnictwa i Spraw Społecznych odbędzie się 13 października 2020r. (wtorek) o godz. 14.00 w Centrum Edukacji Ekologicznej przy ul. Trzebnickiej 4b w Miliczu.

W związku z sytuacją epidemiczną, w celu zachowania obostrzeń strefy żółtej - komisja odbędzie się bez udziału osób trzecich, publiczności, w warunkach wzmożonego reżimu sanitarnego. Jednocześnie informuję, że prowadzona będzie transmisja obrad na żywo na stronie http://tvpm.pl/2020/10/13/komisja-budzetu/

 

ZAWIADOMIENIE

 

 

XXIII sesja Rady Powiatu Milickiego

Zawiadamiam że 17 września 2020r. o godz. 14:00 w Centrum Edukacji Ekologicznej przy ul. Trzebnickiej 4b odbędzie się XXIII sesja Rady Powiatu Milickiego

pobierz

Zmiany w funkcjonowaniu starostwa powiatowego w Miliczu!

Zmiany w funkcjonowaniu starostwa powiatowego w Miliczu

Posiedzenie Komisji Budżetu, Rolnictwa i Spraw Społecznych

Zawiadamiam że 15 września 2020r. o godz. 13:30 w Centrum Edukacji Ekologicznej przy ul. Trzebnickiej 4b odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu, Rolnictwa i Spraw Społecznych.

pobierz

Powiat Milicki znalazł się w czerwonej strefie

Decyzją Ministerstwa Zdrowia 2

a

b

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Zawiadamiam że 15 września 2020r. o godz. 12:30 w Centrum Edukacji Ekologicznej przy ul. Trzebnickiej 4b odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

pobierz