Pogoda

Gościmy

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Petycje-Sprawozdania

pap ico

new-logo

psplogopolicja

lgd dolinakom

zip

tl

POLECAMY

stawy i lasy 

Starosta na poselskiej Komisji Edukacji

W dniu 22 lutego br. Starosta Milicki Grzegorz Duda wraz z kierownikiem wydziału oświaty Urzędu Miejskiego Dariuszem Duszyńskim, uczestniczyli w poselskiej Komisji Edukacji Narodowej, która odbywała się w sejmie i poświęcona była propozycjom MEN w sprawie podwyżek dla nauczycieli. W spotkaniu uczestniczyły także związki zawodowe, delegacje samorządów gminnych i powiatowych oraz organizacje pozarządowe. Propozycje przedstawione przez MEN nie spotkały się z aprobatą uczestników posiedzenia komisji.

 

Zarządzenie Starosty Milickiego nr 5/2019 w sprawie ustanowienia w Starostwie Powiatowym w Miliczu dnia wolnego od pracy

...
1. Ustalam dzień 2 maja 2019 r. (czwartek) dniem wolnym od pracy w zamian za przepracowany dzień 6 kwietnia 2019 r. (sobota).
...

zarządzenie

Starosta Milicki w Zespole edukacji, kultury i sportu

Starosta Milicki Grzegorz Duda 19 lutego br. uczestniczył w posiedzeniu Zespołu ds. Edukacji, Kultury i Sportu działającej przy Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu, do której został wytypowany przez zarząd Związku Powiatów Polskich. Posiedzenie prowadził przewodniczący obrad Starosta Toruński Marek Olszewski. Tematem obrad była dodatkowa pomoc socjalna dla najbiedniejszych uczniów, nowe zasady powoływania ekspertów do komisji egzaminacyjnych nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy oraz finansowanie podwyżek dla nauczycieli. Następne posiedzenie Zespoły ds. Edukacji, Kultury i Sportu odbędzie sie 19 marca br.  

Biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów

W DNIACH

od 22.02. 2019 r. do 04.03. 2019r

BIURO POWIATOWEGO RZECZNIKA KONSUMENTÓW NIECZYNNE

Fakty Milickie