Pogoda

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Petycje-Sprawozdania

pap ico

logo ZPP

psplogopolicja

lgd dolinakom

zip

tl

POLECAMY

stawy i lasy 

Szkoły prowadzone przez powiat dzieciom

IMG 699029 czerwca powiat milicki, Fundacja na Rzecz Ziemi Milickiej oraz "Nasza Karczma" rozpoczęli cykl imprez plenerowych pod nazwą "Powiatowe lato nad zalewem". Oprócz dużej dawki muzyki tak jak ten weeked, na który milicka grupa AK-44 przygotowała Milicz Summer Party, zabawy i zajęcia dla dzieci przygotowały szkoły prowdzone przez powiat: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Zespół Szkół im. T.Kościuszki oraz I LO im. AK. Lato nad zalewem zapoczątkowało puszczanie wianków w noc świętojańską przygotowanych przez uczniów i nauczycieli SOSW w Miliczu.
W sobotę 7 lipca SOSW zaprosza dzieci o godz. 12.00 na konkurs na budowlę z piasku, a o 15.00 na gry i zabawy. Natomiast w niedzielę na turniej badmintona zaprasza Zespół Szkół im. T.Kościuszki.

PZZLA ma zapłacić

27 czerwca br. Sąd Rejonowy w Trzebnicy wydał Publicznemu Zespołowi Zakładów Lecznictwa Ambulatoryjnego w Miliczu (gminnej przychodni zdrowia mieszczącej się na terenie szpitala przy ul. Grzybowej) nakaz zapłaty na rzecz spółki MCM dzierżawy za wynajmowane pomieszczenia.

Powiatowe lato nad zalewem w Miliczu

lato

Są wyniki matur

Są już wyniki tegorocznych matur. W technikach ZS im. T.Kościuszki zdawalność wyniosła 88,1% (a na Dolnym Śląsku 66,3%, a w Polsce 71%), natomiast w klasach licealnych I LO im. AK zdawalność wyniosła 90,1% (a na Dolnym Śląsku 87,6%, a w Polsce 90%). W sierpniu do poprawki przystąpi łacznie 20 uczniów (po 10 z LO i ZS), 4 uczniów (I LO) nie ma takiej możliwości.

 

Zapraszamy na turniej

turniej