Pogoda

Gościmy

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Petycje-Sprawozdania

pap ico

logo ZPP

psplogopolicja

lgd dolinakom

zip

tl

POLECAMY

stawy i lasy 

Aktualności

Spotkanie w sprawie ścieżek rowerowych

10 stycznia Wicestarosta Paweł Herl spotkał się z Burmistrzem Gminy Milicz, Wójtm Gminy Cieszków i Wójtem Gminy Krośnice w sprawie sieci ścieżek rowerowych na terenie powiatu milickiego. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miejskim w Miliczu.

25 lat firmy Art-Zbyt

Egzaminy zawodowe w ZS

W dniu 9 stycznia w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Miliczu odbyły się egzaminy zawodowe. Pozostała cześć egzaminów odbędzie się w dniu 12 stycznia br. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia.

Święto Trzech Króli

Starosta Milicki Krzysztof Osmelak uczestniczył w dniu 6 stycznia w obchodach Święta Trzech Króli. Obchody rozpoczeły się uroczysta mszą św., następnie miliczanie utworzyli orszak Trzech Króli, który przemieścił się na milicki Rynek. Na Rynku odbyła się cześć artystyczna.

Komunikat NFZ - Profilaktyka Raka Piersi

Program adresowany jest do kobiet w wieku 50-69 lat (rocznikowo), które nie korzystały z badań mammograficznych w ciągu 24 miesiecy oraz do tych, które otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownego badania mammograficznego po upływie 12 miesięcy. Programem nie mogą być objęte pacjętki, u których wcześniej zdiagnozowano w piersi zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym.

Badanie mamograficzne jest bezpłatne, nie wymaga skierowania. Pacjentka może się zgłośić na nie sama lub po otrzyzmaniu informacji od świadczeniodawcy posiadającego umowę w danym zakresie świadczeń. Na badanie należy przynieść poprzezdnio wykonane zdjęcia mamograficzne w celu porównania.

Wczesne wykrycie chorób nowotworowych przyczynia się do uzyskania pozytywnych wyników leczenia oraz oniża koszty społeczne leczenia. Poniżej wykaz świadczeniodawców posiadających umowę zawartą z Dolnośląskim OW NFZ w zakresie Programu Profilaktyki Raka Piersi - etap podstawowy w pracowni stacjonarnej:

Powiat: milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski, m. Wrocław

SAMORDZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADKÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W OLEŚNICY, ul. Ludwikowska 10, 56-400 Oleśnica

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII WE WROCŁAWIU, pl. Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W OŁAWIE ul Baczyńskiego 1, 55-200 Oława

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM. JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIU, ul. Borowska 213, 50-556 Wrocław

CENTRUM MEDYCZNE MEDIX DR N. MED. TADEUSZ ŚLIWIŃSKI, ul. plac Hirszfelda 16-17, 53-413 Wrocław

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM MEDYCZNE "DOLMED" S.A., ul Legnicka 40, 53-674 Wrocław

NIEPUBLICZNCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE "PRACTIMED" SP. Z O.O, ul. Pabianicka 25, 53-339 Wrocław

 

Pierwsza miliczanka w w Powiecie Milickim 2017 r.

 Pierwsza Miliczanka urodzona w 2017 roku to córeczka Państwa Małgorzaty i Jacka Dudkowiaków - prześliczna Dorotka. Starosta Milicki Krzysztof Osmelak 4 stycznia pogratulował rodzicom i wręczył im bon o wartości 1000 zł na zakup artykułów dziecięcych.

Życzenia Świąteczne

Untitled-1111

24 sesja Rady Powiatu

Zawiadomienie o XXIV sesji Rady Powiatu Milickiego która odbędzie się 21.12.2016r.

Zawiadamiam, że XXIV sesja Rady Powiatu Milickiego odbędzie się 21 grudnia 2016 r. (środa) o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej Centrum Edukacji Ekologicznej w Miliczu, ul. Trzebnicka 4b.

ZAWIADOMIENIE

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji 20.12.2016r.

Zawiadomienie o wspólnym posiedzeniu Komisji Budżetu i Rolnictwa oraz Komisji Spraw Społecznych odbędzie się 20 grudnia 2016r (wtorek) o godzinie 15:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Miliczu, ul. Wojska Polskiego 38.

Zawiadomienie

Zarząd Fundacji na Rzecz Ziemi Milickiej ogłasza nabór na stanowisko PREZESA SPÓŁKI Z O.O. ZIEMIA MILICKA

Zarząd Fundacji na Rzecz Ziemi Milickiej ogłasza nabór na stanowisko PREZESA SPÓŁKI Z O.O. ZIEMIA MILICKA.

Ogłoszenie

Partnerstwo dla Doliny Baryczy” informuje, że zaplanowany został kolejny cykl spotkań dla osób chcących podjąć lub rozwinąć działalność gospodarczą

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” informuje, że zaplanowany został kolejny cykl spotkań dla osób chcących podjąć lub rozwinąć działalność gospodarczą, w związku z planowanym na koniec 2016 r. naborem wniosków o przyznanie pomocy w ramach PROW 2014-2020.

Spotkania odbędą się w Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Ks. E. Waresiaka 7,56-300 Milicz, sala konferencyjna, w następujących terminach:

Czytaj więcej...

"Wyniki otwarego konkursu ofert na realizację zadania publicznego dotyczącego prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu milickiego" na 2017 rok

"Wyniki otwarego konkursu ofert na realizację zadania publicznego dotyczącego prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu milickiego" na 2017 rok.

scan uchwały nr 212

web-ewid

20621116 475499606147098 1001677039264391970 n

strategia

pnns

Rzecznik Praw Pacjenta przypomina

DYŻURY APTEK

pomoc prawna

nfosigw

button kolorowy szlak karpia

baner LSR projekty.barycz 2016

stw

inwestycje 2013

WWW  

kolorINNOWACYJNA GOSPODARKA

ore-milicz

eu-fund

zalew-w-miliczu

kresy

tvpm logo moje

kolej na rower

docsign2

google-street-view-logo

e-mapa1

 logo ziemiamilicka