Nabór na stanowisko PREZESA FUNDACJI NA RZECZ ZIEMI MILICKIEJ

Rada Fundacji na Rzecz Ziemi Milickiej ogłasza nabór na stanowisko PREZESA FUNDACJI NA RZECZ ZIEMI MILICKIEJ...

1. Podstawowe wymagania wobec kandydata:
a) wykształcenie wyższe magisterskie,
b) co najmniej 2-letni staż pracy (preferowany na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych)
c) korzystanie z pełni praw publicznych,
d) pełna zdolność do czynności prawnych,
e) niekaralność.

2. Dodatkowe wymagania i oczekiwania wobec kandydata:
a) znajomość zasad funkcjonowania fundacji
b) znajomość przepisów prawa dotyczących funkcjonowania fundacji,
c) umiejętność w obszarze analiz ekonomicznych i prawnych w zakresie funkcjonowania fundacji,
d) kreatywność, odpowiedzialność, sumienność, dokładność,

3. Wymagane dokumenty:
a) list motywacyjny,
b) kwestionariusz osobowy. Wzór kwestionariusza osobowego, stanowiący załącznik nr 1 do ogłoszenia, udostępniany jest kandydatom w siedzibie Fundacji oraz na stronie internetowej,
c) koncepcja funkcjonowania Fundacji,
d) oświadczenie o:
- korzystaniu z pełni praw publicznych,
- posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,
- o niekaralności
wg załącznika nr 2,
e) kopie dyplomów, świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających spełnienie warunków, o których mowa  w  pkt. 1,
f) informację o odbytych kursach i szkoleniach oraz o otrzymanych nagrodach i wyróżnieniach,
g) aktualne zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia, potwierdzające brak przeciwwskazań do pracy  na w/w stanowisku

4. Pisemne zgłoszenia kandydatów należy składać w zaklejonej kopercie z adnotacją: „Nabór na stanowisko Prezesa Fundacji na Rzecz Ziemi Milickiej”.

5. Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane w terminie do 15 marca 2013 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Miliczu lub listownie pod adresem Starostwo Powiatowe w Miliczu ul. Wojska Polskiego 38. W przypadku zgłoszenia przesłanego listownie decyduje data doręczenia zgłoszenia.
Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

6. Rada Fundacji może w każdym czasie, bez podania przyczyn, zakończyć postępowanie kwalifikacyjne bez wyłaniania kandydatów. W takim wypadku Rada Fundacji pisemnie powiadomi kandydatów o zakończeniu postępowania kwalifikacyjnego.
Osoby zakwalifikowane przez Komisję zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Przewodniczący Rady Fundacji

/-/ Piotr Lech

Milicz, dnia 1 marca 2013 r.