Pogoda

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Petycje-Sprawozdania

pap ico

logo ZPP

psplogopolicja

lgd dolinakom

zip

tl

POLECAMY

stawy i lasy 

Bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości pozyskania środków unijnych!

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza do skorzystania
z bezpłatnych konsultacji w ramach Mobilnego Punktu Informacji, które odbędą się 29 stycznia 2014 r. w Miliczu w Starostwie Powiatowym w godz. 10.00-14.00. W trakcie dyżuru konsultanta, będzie można dowiedzieć się o aktualnych możliwościach pozyskania wsparcia z funduszy europejskich.

 

 

Podczas Mobilnego Punktu Informacji, osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się, czy planowany projekt kwalifikuje się do wsparcia z funduszy europejskich oraz jakie są zasady uzyskania dotacji bezzwrotnej (w związku z konkursem w ramach RPO WD, szczególnie zapraszamy mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność powyżej 2 lat). Konsultant przedstawi również ofertę pożyczek i poręczeń, finansowanych ze środków europejskich, a dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. Udzieli również informacji na temat podstawowych zasad rozliczania dotacji i realizacji projektu dofinansowanego ze środków europejskich.

 

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacji mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematyką dotacji z Unii Europejskiej, a w szczególności osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz przedsiębiorcy. Konsultacje są bezpłatne.

 

Mobilny Punkt Informacji zostanie zorganizowany w Miliczu, w siedzibie Starostwa Powiatowego – sala konferencyjna, ul. Wojska Polskiego 38, w dniu 29 stycznia 2014 r., godz. 10.00 - 14.00.

 

web-ewid

20621116 475499606147098 1001677039264391970 n

 

strategia

pnns

przemoc w rodzinie

Rzecznik Praw Pacjenta przypomina

DYŻURY APTEK

pomoc prawna

nfosigw

button kolorowy szlak karpia

baner LSR projekty.barycz 2016

stw

inwestycje 2013

WWW  

kolorINNOWACYJNA GOSPODARKA

ore-milicz

eu-fund

zalew-w-miliczu

kresy

tvpm logo moje

kolej na rower

docsign2

google-street-view-logo

e-mapa1

 logo ziemiamilicka