Dni Karpia 2020

Zapraszamy na debatę Z KOBIETAMI O KOBIETACH - ”Moje życie zmieniło się dzięki EFS”

Zapraszamy na otwartą debatę kobiet pozostających bez zatrudnienia i powracających na rynek pracy z kobietami aktywnymi zawodowo, która odbędzie się w piątek - 15 listopada w Restauracji "Parkowa" w Miliczu od godz. 9.30
Spotkanie zorganizowane przez DWUP we współpracy ze Starostwem dla wszystkich chętnych kobiet, a szczególnie dla kobiet pozostających bez zatrudnienia i powracających na rynek pracy.

Jednym z punktów programu będzie pokaz i doradztwo profesjonalnych ekspertów w dziedzinie makijażu, fryzjerstwa i stylizacji. Specjaliści/wizażyści podpowiedzą jakie najczęściej błędy popełniamy w makijażu,w stylizacji włosów.

Udział w debacie jest bezpłatny.

Na spotkaniu będą obecni także doradcy zawodowi CIiPKZ, którzy pomogą zdiagnozować predyspozycje zawodowe oraz doradzą jak należy poruszać się po rynku pracy.

Dla wylosowanych uczestniczek będzie możliwość skorzystania z usługi profesjonalnego makijażysty, fryzjera oraz stylisty,  którzy podkreślą ich indywidualne cechy urody!

Ramowy program debaty – na stronie www.dwup.pl

Miejsce spotkania: Restauracja Parkowa, ul. Piłsudskiego 2, 56-300 Milicz
Start: 15 listopada 2013r. o godz. 10:00.

Osobą do kontaktu w sprawie organizacji konferencji jest Pan Sebastian Stasiak – Wydział Promocji i Informacji w DWUP, tel.71/39-74-113, e-mail:  sebastian.stasiak@dwup.pl .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W DEBACIE