Dni Karpia 2020

Pieniądze na inwestycje - skonsultuj swój pomysł!

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w ramach Mobilnego Punktu Informacji, które odbędą się 10 października 2013 r. w Miliczu w godzinach 9.00-12.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Miliczu. W trakcie dyżuru konsultantów będzie można dowiedzieć się o aktualnych możliwościach pozyskania wsparcia z funduszy europejskich.

Podczas Mobilnego Punktu Informacji, osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się, czy planowany projekt kwalifikuje się do wsparcia z funduszy europejskich oraz jakie są zasady uzyskania dotacji (w związku z planowanym do ogłoszenia konkursem w ramach RPO WD, szczególnie zapraszamy mikroprzedsiębiorców prowadzących działalność do 2 lat). Konsultanci przedstawią również ofertę pożyczek i poręczeń, finansowanych ze środków europejskich, a dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. Udzielą również informacji na temat podstawowych zasad rozliczania dotacji i realizacji projektu dofinansowanego ze środków europejskich.

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacji mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematyką dotacji z Unii Europejskiej, a w szczególności osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz przedsiębiorcy. Konsultacje są bezpłatne i udzielane są w formie indywidualnej, dlatego też każda osoba zainteresowana ma szansę indywidualnie rozpatrzyć swój pomysł.

Mobilny Punkt Informacji zostanie zorganizowany w Miliczu, w siedzibie Starostwa Powiatowego, ul. Wojska Polskiego 38, w dniu 10 października 2013 r., godz. 09.00 – 12.30. W tych godzinach udzielać będą porad konsultanci.

Zapraszamy!