Informacja z 152 posiedzenia Zarządu Powiatu z 24 września 2013 r.

Zarząd podjął uchwały w sprawach: sprzedaży nieruchomości zabudowanej w Sułowie działka nr 584 AM5 (budynek po Domu Dziecka), działek nr 19/4 AM-13  i  19/5 AM-13 w Miliczu i nr 34/2 AM-1 w Stawcu. Spotkał się z prezesem MCM sp. z o.o. M.Biardzikim, Radą Nadzorczą MCM, prezesem Fundacji - M.Goląbem. Tematem była wspólna działalność gospodarcza Milickiego Centrum  Medycznego  i Fundacji na Rzecz Ziemi Milickiej. Pracowano także nad zmianami w umowie MCM sp. z o.o. Ponadto zarząd przyjął projekt w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie Społecznej Straży Rybackiej przez Gospodarstwo Rybackie w Dziadkowie 37 działającej na terenie Gospodarstwa Rybackiego Kazimierza Grzemskiego. Uchwała zostanie przedłożona Radzie Powiatu.