Wybrano kierownictwo projektu pn. „Poprawa jakości doskonalenia nauczycieli w powiecie milickim”

Komisja konkursowa w składzie: starosta P.Lech, kier. wydz. oświaty D.Duszyński oraz kadrowa W.Pacyna dokonała wyboru koordynatora projektu pn. „Poprawa jakości doskonalenia nauczycieli w powiecie milickim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego, została nim Grażyna Kmiecik (złożono 1 ofertę), wybrano również dwóch asystentów projektu: Annę Macherzyńską oraz Katarzynę Kaczmarek (złożono 5 ofert) oraz menedżera projektu, został nim Łukasz Rokita (2 oferty). Projekt adresowany do wszystkich szkół powiatu milickiego będzie realizowany od 1 sierpnia 2013 r. do 31 lipca 2015 r.