Konkurs fotograficzny UMWD

logoDSUrząd Marszałkowski we Wrocławiu ogłosił konkurs fotograficzny o efektach wdrażania programu regionalnego dla naszego województwa pn. "Przed i po - RPO". Jeżeli lubisz fotografować; interesuje cię, jak zmienia się na region dzięki funduszom unijnym, to ten konkurs jest dla ciebie! Najlepszych uhonorujemy nagrodami pieniężnymi - czytamy w ulotce reklamowej. Zdjęcia należy dostarczyć do 30 sierpnia br.

Fotografie mają przedstawiać inwestycje, które powstały przy udziale funduszy unijnych za pośrednictwem RPO. Zdjęcia mogą przedstawiać elementy krajobrazu czy architektury, ale szczególnie pożądane są fotografie ilustrujące, jak na przynależności do UE w ostatnich latach skorzystali Dolnoślązacy.
Każdy uczestnik może zgłosić fotografie przedstawiające minimum 3 przedsięwzięcia, a przynajmniej jedna z nich musi przedstawiać inwestycję, która znalazła się na liście dołączonej do regulaminu konkursu, który znajduje się pod adresem: http://rpo.dolnyslask.pl/index.php?id=1759.
Zdjęcia na płytach CD-R wraz z formularzem uczestnictwa należy dostarczyć pocztą do Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu, Wydział Promocji Województwa, Wybrzeże J.Słowackiego 12-14 z dopiskiem "konkurs fotograficzny". We wrześniu jury oceni nadesłane prace i przyzna nagrody: I m-ce 3 tys. zł, II m-ce 2 tys. zł, III m-ce 1,5 tys. zł. Za wyróżnienia w 9 kategoriach można otrzymać 500 zł nagrody.