Porozumienie w sprawie Drogi Wałkowa-Wąbnice

Dnia 31.05.2019 roku, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Miliczu, Zarząd Powiatu Milickiego reprezentowany przez Starostę Grzegorza Dudę oraz Wicestarostę Sławomira Strzeleckiego przy kontrasygnacie Skarbnika Marzeny Lis-Długosz zawarł z Państwowym Gospodarstwem Leśnym LP Nadleśnictwo Milicz reprezentowanym przez Nadleśniczego Janusza Łabudę porozumienie o współdziałaniu przy realizacji zadania pod nazwą "Remont drogi powiatowej nr 1441 D na odcinku Wałkowa - Wąbnice do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1440 D - dł. odcinka 2,450 km". Uczestnikiem Wiodącym w/w zadania jest Powiat Milicki, który rozpoczął realizację inwestycji drogowej o wartości umownej wynoszącej 824 122,51 zł brutto. Nadleśnictwo Milicz jako Współuczestnik przedmiotowego porozumienia przekazało na ten cel środki pieniężne w wysokości 150 000,00 zł. Wykonawcą zadania jest Colas Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Palędziu.