Międzynarodowy Dzień Strażaka

W dniu 4 maja 2019 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Strażaka. Starosta Milicki Grzegorz Duda brał udział w uroczystościach organizowanych w tym dniu przez Jednostkę OSP w Miliczu. Święto miało charakter bardzo uroczysty. Pierwsza cześć uroczystości przeprowadzona była według ceremoniału strażackiego, w której uczestniczyli strażacy z Jednostki OSP w Miliczu, Strażacy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej zmiana służbowa nr 2 i strażacy Wojskowej Straży Pożarnej ze składy w Miliczu oraz zaproszeni goście, Przewodniczący Rady Powiatu Milickiego Marek Sierpiński, Z-ca Komendanta Powiatowego PSP mł. bryg. Grzegorz Zmaczyński, Nadleśniczy Janusz Łabuda, Dyrektor Ośrodka Kultury w Miliczu Sylwia Szydłowska-Małecka. Po uroczystościach strażacy i zaproszeni goście udali się na poczęstunek i zabawę strażacką.