Wątpliwości wyjaśnione

Prezes spółki MCM prowadzącej milicki szpital, M.Biardzki, złożył w 22 stycznia br. wniosek do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wniosek o wykreślenie własnej działalności gospodarczej z wpisu do CEIGD, otrzymał również pisemne potwierdzenie zaprzestania działalności gospodarczej pn. "Zarządzanie i doradztwo w ochronie zdrowia". Tym samym spełnił warunki, jakie postawił mu Zarząd Powiatu na posiedzeniu 21 stycznia br., gdy okazało się, że nie ma jasności co do przepisu ustawy antykorupcyjnej, czy - piastując funkcję prezesa publicznej spółki - wystarczy zawiesić własną działalność, czego dokonał M.Biardzki, obejmując fotel prezesa, czy trzeba ją wykreślić z CEIDG. Tym samym od 23 stycznia ponownie został prezesem MCM. Zarząd Powiatu bardzo wysoko ocenia kompetencje M.Biardzkiego oraz jego dotychczasowe działania w szpitalnej spółce.

web-ewid

20621116 475499606147098 1001677039264391970 n