III Konwent Gmin Powiatu Milickiego

We wtorek 12 lutego w Starostwie Powiatowym w Miliczu spotkali się włodarze gmin z Powiatu Milickiego. W spotkaniu uczestniczyli Starosta Milicki Grzegorz Duda, Wicestarosta Sławomir Strzelecki, Wiceburmistrz Łukasz Rokita, Wójt Krośnic Andrzej Biały oraz Wójt Cieszkowa Ignacy Miecznikowski. Podczas spotkania rozmawiano na temat wsparcia samorządów w zakupie wozu policyjnego oraz alkometru. W kolejnej części spotkania Prezes PKS Wołów Wojciech Rygielski poinformował włodarzy o likwidacji połączeń autobusowych na terenie powiatu milickiego. Zarząd spółki przedstawi samorządom wyliczenie kosztów funkcjonowania zlikwidowanych linii. Samorządy po zapoznaniu z wyliczeniami rozważą podjęcie działań mających na celu dofinansowanie likwidowanych połączeń.