Spotkanie Mikołajkowe w ramach projektu "Bliżej Dzieci"

W dniu 12.12.2018r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Miliczu przy wsparciu środków finansowych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego, w ramach realizowanego projektu pt. „Bliżej dzieci” oraz pomocy lokalnych sponsorów zorganizowało Spotkanie Mikołajkowe dla naszych podopiecznych, przebywających w rodzinnej pieczy zastępczej. W spotkaniu uczestniczyły dzieci oraz ich rodzice zastępczy. Zebranych powitała Dyrektor PCPR Monika Szczepańska, a swoją obecnością spotkanie uświetnił starosta milicki Pan Grzegorz Duda. Podczas spotkania mikołajkowego uczestnicy wykonywali ozdoby choinkowe, piekli pierniki, wspólnie także udekorowano choinkę. Obecnych zabawiał wodzirej oraz Mikołajki. Tradycyjnie przybył również Święty Mikołaj, który wręczył naszym pociechom paczki świąteczne. Dodatkowym prezentem był wyjazd do kina na film pt. „Grinch”, który odbył się w niedzielę 16.12.2018r. Spotkanie miało na celu wzmocnienie kompetencji społecznych uczestników projektu „Bliżej dzieci”. Szczególne podziękowania należą się sponsorom za dar serca okazany naszym podopiecznym.

web-ewid

Darmowy Program PIT dostarcza firma