Spotkanie z Władysławem Kosiniak-Kamyszem

W czwartek 27 września w Miliczu oraz na terenie powiatu milickiego gościł prezes zarządu głównego PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. W Miliczu spotkał się ze starostą milickim Krzysztofem Osmelakiem i wicestarostą Grzegorzem Dudą oraz zaproszonymi gośćmi. Następnie odwiedził ciekawe miejsca w powiecie, m.in. milicki zalew, stawy w okolicach Stawna i przez Nowy Zamek, Trzebicko udał się na spotkanie z rolnikami naszego powiatu do Ujazdu. Tam witany przez wójta gminy Cieszków Ignacego Miecznikowskiego odwiedził również gospodarstwo rolne pana Wojciecha Bajodka, który prowadzi je wspólnie z synem Jakubem. W trakcie spotkania z mieszkańcami Ujazdu rozmawiano o zagrożeniu ze strony ASF, suszy która miała miejsce latem, o obecnych potrzebach rolników, o sytuacji w oświacie szczególnie w małych szkołach wiejskich oraz o niezbędnych nakładach na remonty i modernizację dróg lokalnych.

web-ewid

20621116 475499606147098 1001677039264391970 n