Maria Pieprzycka nowym Dyrektorem Domu Pomocy Społecznej w Krośnicach

W dniu 4.10.2017 Pani Maria Pieprzycka objęła funkcję Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Krośnicach. W obecności Starosty Krzysztofa Osmelaka, Wicestarosty Pawła Herla oraz Kierownika Wydziału Organizacyjnego –Wiolety Pacyny nowa Pani Dyrektor złożyła uroczyste ślubowanie. Pani Maria Pieprzycka posiada wyższe wykształcenie. 28.12.1983 obroniła tytuł magistra na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii w specjalności matematyki, 23.05.2002 ukończyła studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w zakresie rachunkowości ,a 03.09.2004 specjalizację z zakresu organizacji pomocy społecznej. Od 16.12.1994 pracowała w Domu Pomocy Społecznej w Krośnicach na stanowisku główny księgowy.