Powiatowy konkurs wiedzy pożarniczej

Dziś o godzinie 10.00 w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął się konkurs wiedzy pożarniczej. W konkursie wystartowali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. W kategorii szkoły podstawowe pierwsze miejsce zajęła Jagoda Molska, drugie - Karol Wołkowski, trzecie - Kacper Lajtek. W drugiej grupie wiekowej (gimnazja) miejsce pierwsze zajął Maciej Bichajło, drugie - Monika Rajewska, trzecie - Julia Piotrowska. W trzeciej grupie wiekowej (szkoły ponadgimnazjalne) miejsce pierwsze Tomasz Kwaśniewski, miejsce drugie Bartosz Sofiński, trzecie Patryk Łuszczyk. Laureaci pierwszych miejsc będą reprezentować nasz powiat w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wiedzy.

web-ewid

strategia