Pogoda

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Petycje-Sprawozdania

pap ico

logo ZPP

psplogopolicja

lgd dolinakom

zip

tl

POLECAMY

stawy i lasy 

Aktualności

PORADNIK - jak postępować w czasie upału?

SŁOŃCE

Zawiadomienie o zwołaniu XVII sesji nadzwyczajnej Rady Powiatu, która odbędzie się 16.06.2016r.

Zawiadomienie o zwołaniu XVII sesji nadzwyczajnej Rady Powiatu, która odbędzie się 16.06.2016r. (czwartek) o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Miliczu przy ul. Wojska Polskiego 38.

ZAWIADOMIENIE

Zawiadomienie o wspólnym posiedzeniu Komisji Budżetu i Rolnictwa oraz Komisji Spraw Społecznych które odbędzie się 16.06.2016r

Zawiadomienie o wspólnym posiedzeniu Komisji Budżetu i Rolnictwa oraz Komisji Spraw Społecznych które odbędzie się 16.06.2016r (czwartek) o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Miliczu przy ul. Wojska Polskiego 38.

ZAWIADOMIENIE

Zawiadomienie o XVII sesji Rady Powiatu Milickiego - 29 czerwca 2016r.

Zawiadomienie o XVII sesji Rady Powiatu Milickiego - 29 czerwca 2016r. (środa) o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej Centrum Edukacji Ekologicznej w Miliczu. ul. Trzebnicka 4b

Zawiadomienie

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rolnictwa oraz Komisji Spraw Społecznych 28.06.2016

Zawiadamiam, że wspólne posiedzenie Komisji Budżetu i Rolnictwa oraz Komisji Spraw Społecznych odbędzie się 28 czerwca 2016 (wtorek) o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Miliczu, ul. Wojska Polskiego 38.

Zawiadomienie

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rolnictwa oraz Komisji Spraw Społecznych

Zawiadamiam, że wspólne posiedzenie Komisji Budżetu i Rolnictwa oraz Komisji Spraw Społecznych odbędzie się 9 czerwca 2016 (czwartek) o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Miliczu, ul. Wojska Polskiego 38.

Zawiadomienie

Magia Tańca

W dniu 4 czerwca w Miliczu odbył się Ogólnopolski Festiwal Magii Tańca. Starosta wraz z Burmistrzem Gminy Milicz wręczali uczestnikom nagrody i dyplomy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy zajętych miejsc oraz uczestnictwa w tak wspaniałym festiwalu.

Spotkanie z uczniami w Krośnicach

3 czerwca Starosta Milicki Jan Krzysztofik wziął udział w spotkaniu z uczniami Gimnazjum w Krośnicach. Tematem dyskusji były sprawy związane z samorządem lokalnym.

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Budżetu i Rolnictwa oraz Komisji Spraw Społecznych

Zawiadamiam, że 31 maja 2016 r. (wtorek) o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Centrum Edukacji Ekologicznej w Miliczu, ul. Trzebnicka 4b. odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Spraw Społecznych i Komisji Budżetu i Rolnictwa.

Zawiadomienie

III Festym Integracyjny - fotorelacja

Foto relacja z III Festynu Integracyjnego zorganizowanego przez SOSW i Stowarzyszenie RAZEM BLIŻEJ.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Milicka.pl

 

III Festym Integracyjny

plakat Festyn

UROCZYSTE WRĘCZENIE DYPLOMÓW LAUREATOM POWIATOWEGO ETAPU XVIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY POD HASŁEM „W TROSCE O NASZE BEZPIECZENSTWO”.

17 maja w Centrum Bioróżnorodności nad zalewem Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej starszy kapitan Pan Tomasz Kopeć wraz z Prezesem OSP Panem Grzegorzem Dudą wręczyli nagrody laureatom powiatowego etapu plastycznego konkursu ogólnopolskiego pod hasłem
„W trosce o nasze bezpieczeństwo”. Do konkursu przystąpić mogły dzieci i młodzież szkolna do 18 roku życia. Ogółem wpłynęło łącznie 37 prac plastycznych. Autorami kilku prac były dzieci w wieku przedszkolnym. 14 prac wyłonionych w etapie powiatowym przesłano do Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Wiktoria Waszkowiak, Szymon Stankiewicz, Norbert Mencel, Filip Krempski, Kornel Kurczakowski, Amelia Drozda, Dominik Dubicki, Patryk Gałka, Borys Lisiak, Sara Ciupak, Paulina Rybak, Weronika Demska, Klaudia Sęga, Milena Balcerzak.

Wznowienie obrad sesji

Zapraszam na XVI sesję Rady Powiatu Milickiego - rozpoczętą w dn. 10 maja 2016 ( i przerwaną). Obrady sesji odbędą się 18 maja 2016 (środa) o godzinie 14

Sesja odbędzie się w sali konferencyjnej Centrum Edukacji Ekologicznej w Miliczu ul. Trzebnicka 4b

Zaproszenie

web-ewid

strategia

Bez tytułu

Rzecznik Praw Pacjenta przypomina

dyżury 2017

pomoc prawna

nfosigw

button kolorowy szlak karpia

baner LSR projekty.barycz 2016

stw

inwestycje 2013

WWW  

kolorINNOWACYJNA GOSPODARKA

ore-milicz

eu-fund

zalew-w-miliczu

kresy

tvpm logo moje

kolej na rower

docsign2

google-street-view-logo

e-mapa1

 logo ziemiamilicka