Pogoda

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Petycje-Sprawozdania

pap ico

logo ZPP

psplogopolicja

lgd dolinakom

zip

tl

POLECAMY

stawy i lasy 

Aktualności

Zgłoszenie do komisji konkursowej - nieodpłatna pomoc prawna

Czytaj więcej...

Mianowanie na stopień kapitana dla 91 letniego mieszkańca Sulimierza

W dniu 25.10.2017 Pan Bronisław Bucyk-91 letni mieszkaniec Sulimierza otrzymał awans na stopień kapitana z rąk Wojskowego Komendanta Uzupełnień we Wrocławiu - Pana ppłk Bolesława Zawadzkiego. W uroczystości nadania awansu wziął udział także Starosta Milicki, który wręczył Panu Bolesławowi list gratulacyjny.

Spotkanie z delegacją z Lohr

W dniu 20.10.2017 do Milicza przybyła delegacja z miasta partnerskiego Gminy Milicz-Lohr. Delegacja w składzie Marianne Drexler, Peter Drexler oraz Leokadia Franz spotkali się ze Starostą Milickim oraz Burmistrzem Gminy Milicz celem omówienia praktyk zagranicznych  dla uczniów z Zespołu Szkół w Miliczu. Uczniowie będą mieli okazję w przyszłym roku na wiosnę odbyć 4 tygodniowe praktyki - prawdopodobnie w dużej firmie Bosch Rexroth, w szpitalu oraz w 1 z hoteli na terenie miasta Lohr.

P14806924

Wręczenie stypendiów powiatowych

Ćwiczenia strażackie

Projekt Mamo pracuj!

plakatmamo

 

REGULAMIN PROJEKTU

Zapytanie ofertowe

* dotyczy zamówienia wyceny pojazdu

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wycenie służbowego samochodu osobowego w celu sprzedaży go, z zastosowaniem procedury przetargowej.

Zapytanie ofertowe

Dzień Edukacji Narodowej 2017

rokszkolny

Starosta z wizytą w szpitalu u poszkodowanego

W dniu 09.10.2017 delegacja na czele ze Starostą Milickim Krzysztofem Osmelakiem odwiedziła przebywającego w szpitalu w Trzebnicy poszkodowanego w akcji strażaka. Mężczyzna ucierpiał w trakcie pełnienia służby podczas nawałnicy. Starosta przekazał najserdeczniejsze życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i do służby.

 

IMG-20171009-WA0002

Informacja od Tauronu

 

Z informacji uzyskanych od firmy Tauron wynika, że do końca weekendu wszytkie awarie na terenie powiatu powinny zostać usunięte.

 

Maria Pieprzycka nowym Dyrektorem Domu Pomocy Społecznej w Krośnicach

W dniu 4.10.2017 Pani Maria Pieprzycka objęła funkcję Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Krośnicach. W obecności Starosty Krzysztofa Osmelaka, Wicestarosty Pawła Herla oraz Kierownika Wydziału Organizacyjnego –Wiolety Pacyny nowa Pani Dyrektor złożyła uroczyste ślubowanie. Pani Maria Pieprzycka posiada wyższe wykształcenie. 28.12.1983 obroniła tytuł magistra na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii w specjalności matematyki, 23.05.2002 ukończyła studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w zakresie rachunkowości ,a 03.09.2004 specjalizację z zakresu organizacji pomocy społecznej. Od 16.12.1994 pracowała w Domu Pomocy Społecznej w Krośnicach na stanowisku główny księgowy.

Marzena Lis–Długosz uroczyście powołana na Skarbnika Powiatu Milickiego

W dniu 3.10.2017 r. Pani Marzena Lis Długosz rozpoczęła pracę na stanowisku Skarbnika Powiatu Milickiego. Nowa Pani Skarbnika posiada wykształcenie wyższe . W roku 1997 obroniła tytuł magistra w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości we Wrocławiu. W roku 2005 ukończyła studnia podyplomowe w zakresie audytu wewnętrznego i kontroli finansowej. W latach 2004-2015 pełniła funkcję Skarbnika Gminy Krośnice , a od kwietnia 2016 pracowała jako Główna Księgowa w Spółdzielni Mieszkaniowej w Miliczu. Biegle włada j. angielskim, niemieckim, w stopniu podstawowym j. francuskim. Posiada świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Festyn Integracyjny Dostępny Szlak

web-ewid

pomoc prawna

strategia

pnns

przemoc w rodzinie

Rzecznik Praw Pacjenta przypomina

 

DYŻURY APTEK

 

nfosigw

button kolorowy szlak karpia

baner LSR projekty.barycz 2016

stw

inwestycje 2013

WWW  

kolorINNOWACYJNA GOSPODARKA

ore-milicz

eu-fund

zalew-w-miliczu

kresy

tvpm logo moje

kolej na rower

docsign2

google-street-view-logo

e-mapa1

 logo ziemiamilicka