Pogoda

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Petycje-Sprawozdania

pap ico

logo ZPP

psplogopolicja

lgd dolinakom

zip

tl

POLECAMY

stawy i lasy 

Aktualności

Informacja Prasowa Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu

W imieniu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu informujemy o zbliżającej się akcji krwiodawstwa w Miliczu, która zaplanowana jest na 18.02.2016 roku w Centrum Aktywności Lokalnej ul. Waresiaka 7, Milicz.

Komunikat Prasowy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu.

Rafał Ławniczak kierownikiem PODGiK

Clipboard01Dnia 1 lutego w związku z przejściem na emeryturę Kierownika Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Janusza Wierzowieckiego, Starosta Milicki powierzył pełnienie obowiązków Kierownika PODGiK oraz Geodety Powiatowego wieloletniemu pracownikowi ośrodka Rafałowi Ławniczakowi.

Życzymy satysfakcji, sukcesów zawodowych oraz realizacji wyznaczonych celów      

Spotkanie Noworoczne Samorządowców Powiatu Milickiego

31 stycznia w Krośnicach odbyło się spotkanie Noworoczne Samorządowców Powiatu Milickiego. Spotkanie poprzedziła msza św. w Kościele pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe. Na uroczystości byli również zaproszeni goście z ościennych powiatów i gmin Wielkopolski. Gwiazdami wieczoru byli uczniowie szkół z Bukowic, Kuźnicy Czeszyckiej oraz Krośnic.

ODWOŁANIE XIII SESJI RADY POWIATU

W związku ze złożonym przez Zarząd Powiatu w Miliczu  wnioskiem w dniu 27.01.2016 r. -  odwołuję  XIII sesję  Rady Powiatu w  Miliczu zwołaną na 29 stycznia 2016 r.  

Pismo przewodniczącego Rady

Konferencja w sprawie obwodnicy Krotoszyn - Zduny - Cieszków

W dniu 27 stycznia w siedzibie Urzędu Miejskiego w Zdunach na zaproszenie Burmistrza Zdun Tomasza Chudego odbyło się spotkanie szefów samorządów zaangażowanych w walkę o wybudowanie obwodnicy Krotoszyna, Zdun i Cieszkowa. W spotkaniu wzięli udział starostowe powiatu milickiego Jan Krzysztofik i powiatu krotoszyńskiego Stanisław Szczotka, burmistrzowie Krotoszyna Franciszek Marszałek i Zdun Tomasz Chudy, oraz wójt Cieszkowa Ignacy Miecznikowski. Podczas spotkania przedstawiciele samorządów podpisali apel, który zostanie skierowany do osób mogących mieć wpływ na decyzje związane z wybudowaniem obwodnicy Krotoszyna, Zdun i Cieszkowa. Więcej informacji w materiale filmowy, zapraszamy do obejrzenia.

Zawiadomienie o XIII sesji Rady Powiatu w Miliczu - 29 stycznia 2016 r. ( piątek ) o godzinie 14.00

Zawiadamiam, że XIII sesja Rady Powiatu w Miliczu odbędzie się 29 stycznia 2016 r. ( piątek ) o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Centrum Edukacji Ekologicznej w Miliczu, ul. Trzebnicka 4b.

Zawiadomienie

 

            Zawiadamiam, że wspólne posiedzenie Komisji Budżetu i Rolnictwa oraz Komisji Spraw Społecznych odbędzie się 27 stycznia 2016 r. ( środa ) o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Miliczu, ul. Wojska Polskiego 38.

Zawiadomienie

 

Informacja Zarządu Powiatu w sprawie otwartych konkursów ofert

W związku z przystąpieniem przez Powiat Milicki do Programu Naprawczego na rok 2016, Zarząd Powiatu w Miliczu podjął decyzję o nie ogłaszaniu w roku 2016 otwartych konkursów ofert na zadania publiczne dla organizacji pozarządowych.

Powiat Milicki drugi we współzawodnictwie na najbardziej usportowiony powiat

224Powiatowy Koordynator Szkolnego Związku Sportowego Wiesław Cerazy odebrał puchar i dyplom za zajęcie II miejsca przez Powiat Milicki we współzawodnictwie na najbardziej usportowiony powiat w ramch Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieżowej i Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w roku szkolnym 2014/15. Starosta Milicki serdecznie pogratulował Panu Wiesławowi Cerazemu osiąganych wyników przez uczniów szkół z powiatu milickiego i życzył sukcesów sportowych w następnym roku szkolnym.

XII Sesja Rady Powiatu w Miliczu - 14.01.2016

          Zgodnie z art. 15 ust. 7 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym ( Dz.U. 2015, poz. 1445 ) oraz na podstawie §13 ust. 4 Statutu Powiatu Milickiego ( Dz.Urz. Woj. Dolnośl.z 2012 r., poz.583 z późn. zm.) na wniosek zarządu powiatu, zwołuję XII sesję Rady Powiatu, która odbędzie się 14 stycznia 2016 r. (czwartek) o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Centrum Edukacji Ekologicznej w Miliczu, ul. Trzebnicka 4b.

ZAWIADOMIENIE

        Zawiadamiam, że wspólne posiedzenie Komisji Budżetu i Rolnictwa oraz Komisji Spraw Społecznych odbędzie się 14 stycznia 2016 r. ( czwartek ) o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Centrum Edukacji Ekologicznej w Miliczu, ul. Trzebnicka 4b.

ZAWIADOMIENIE

Pierwszy noworodek w 2016 r.

Starosta Jan Krzysztofik wraz z burmistrzem Piotrem Lechem, odwiedził dziś pierwszego noworodka narodzonego w 2016 r. Szczęśliwi rodzice otrzymali kwiaty oraz bon w wysokości 1000 zł na wydatki związane z wyprawką dla małego Alana. Jeszcze raz gratulujemy rodzicom.

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Plakat v3

Nieodpłatna Pomoc Prawna

Zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz.U. 2015 poz. 1255) w powiecie milickim od 1 stycznia 2016 r. będą funkcjonowały punkty nieodpłatnej pomocy prawnej. Punkty te mieścić się będą w Miliczu w Centrum Aktywności Lokalnej przy pl. Ks. E. Waresiaka 7, w Krośnicach budynku parku wodnego Krośnicka Przystań przy ul. Sanatoryjnej 9, w Cieszkowie w Urzędzie Gminy przy ul. Grunwaldzkiej 41.

           Punkty czynne będą w Miliczu: poniedziałek 16.00-20.00, wtorek 16.00-20.00, środa 10.00-14.00, czwartek 16.00-20.00, piątek 10.00-14.00, w Krośnicach: wtorek 16.00-20.00, czwartek10.00-14.00 piątek 16.00-20.00 oraz w Cieszkowie w poniedziałki i środy 10.00-14.00.

Czytaj więcej...

Życzenia świąteczne 2015

Piękno świąt Bożego Narodzenia jest niepowtarzalne. Wyjątkowy jest ich klimat radości, wzruszeń, rodzinnych tradycji, dobroci i świętości. Niech to wszystko będzie znakiem w Waszych domach. Niech opłatek jednoczy nasze rodziny i naszych sąsiadów. W Nowym Roku życzymy wszystkim zdrowia, wszelkiego dobra, dostatku i ludzkiej życzliwości.

Wicestarosta Milicki                          Przewodniczący Rady Powiatu                        Starosta Milicki

Władysław Szydełko                                  Marek Warkocz                                           Jan Krzysztofik

web-ewid

strategia

Bez tytułu

Rzecznik Praw Pacjenta przypomina

dyżury 2017

pomoc prawna

nfosigw

button kolorowy szlak karpia

baner LSR projekty.barycz 2016

stw

inwestycje 2013

WWW  

kolorINNOWACYJNA GOSPODARKA

ore-milicz

eu-fund

zalew-w-miliczu

kresy

tvpm logo moje

kolej na rower

docsign2

google-street-view-logo

e-mapa1

 logo ziemiamilicka